Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


DOPRAVA A PLATBA
DOPRAVA A PLATBA

Dopravní podmínky, poštovné a  způsob platby

Kupní cena bude považována za zaplacenou připsáním celé kupní ceny zboží na běžný účet prodávajícího, uhrazením v hotovosti prodávajícímu při osobním odběru, nebo přepravní společnosti (Česká pošta). V případě nedodržení splatnosti kupní ceny je kupující povinen zaplatit prodávajícímu úrok z prodlení z hodnoty včas nezaplacené kupní ceny ve výši 0,1 % za každý den prodlení. Prodávající si vyhrazuje vlastnické právo ke zboží až do úplného zaplacení kupní ceny. Zaplatil-li zákazník kupní cenu zboží před zrušením aktualizace autorizace, je prodávající povinen vrátit zákazníkovi zaplacenou kupní cenu bez zbytečného odkladu od okamžiku připsání na účet prodávajícího na účet zákazníka.

Faktura vystavená na základě kupní smlouvy je současně daňovým dokladem. Převzetí zboží kupujícím je zásadně možné až po jeho úplném zaplacení, pokud není dohodnuto jinak. K ceně zboží je připočítána cena dopravy.

 

Přehled možných způsobů doručení zásilek a jejich ceny pro:

 

Balík Do ruky + dobírka - Česká pošta *

159.00 Kč

Zásilka je odeslána jako Obchodní balík prostřednictvím České pošty. Doručení zboží do 24 hodin od expedice zboží. V případě nezastižení adresáta, bude zásilka uložena na pobočce České pošty dle odpovídajícího PSČ. Česká pošta přijímá balíky do 30 kg hmotnosti a do standartních rozměrů (100 cm x 100 cm x 50 cm).

Dobírka je klasický a stále ještě nejrozšířenější způsob dodání zboží. Za Vaši objednávku zaplatíte hotově až při převzetí objednaného zboží (max. cena dobírky do 30 000,- Kč).

 

Balík Na poštu + dobírka - Česká pošta *

159.00 Kč

Unikátní služba pro přepravu vnitrostátních balíků do hmotnosti 30 kg po celé České republice. Adresát si volí poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Garance možnosti vyzvednutí na zvolené poště již následující pracovní den.

Dobírka je klasický a stále ještě nejrozšířenější způsob dodání zboží. Za Vaši objednávku zaplatíte hotově až při převzetí objednaného zboží (max. cena dobírky do 30 000,- Kč).Osobní odběr Klatovy

0.00 Kč

Přímo v sídle firmy František Pintíř v Klatovech, K Letišti 688/II (bývalé kanc. prostory ACHP).   Při osobním odběru vždy vyčkejte na výzvu SMS zprávou nebo telefonický kontakt našeho pracovníka na Váš mobilní telefon. Zboží bude pro Vás přichystáno a zajistíte si tak bezproblémové osobní převzetí zboží.

Pokud není zásilka do 3 dnů od objednávky převzata, rezervace bude zrušena!

 

 

Uložení zásilky na výdejním místě Zásilkovna.cz

79.00 Kč

Jako doručovací adresu v objednávce vyplňte adresu Vámi vybrané pobočky Zásilkovna.cz. Pobočky najdete ve městech po celé ČR. Aktuální seznam výdejních míst s provozní dobou najdete na Zásilkovna.cz.

Jakmile bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí na poboččce, budete informován e-mailem. Doba doručení na pobočku obvykle 1-2 pracovní dny od odeslání. Informace o zásilce je možné získat prostřednictvím online služby na stránkách Zásilkovna.cz, nebo na telefonním čísle +420 266 610 588. Při objednávce zboží, které držíme skladem, do 14 hodin, odesíláme zásilku ještě tentýž den. Tento způsob dopravy nelze využít pro přepravu zásilek nad 5 kg a zásilek, jejichž rozměr přesahuje v součtu všech tří stran 120m (jedna strana max. 70cm) a pro zásilky s dobírkou větší než 20.000Kč.

 

 

 

* Pro zásilky nad 10 000.00 Kč (vč. DPH) je doprava pro tento způsob doručení zdarma.

U zboží náchylného na poškození při přepravě (např. parabola) bude naúčtován k ceně objednávky přepravní karton ve výši 89,- Kč a u nadměrného zboží (např. paraboly od 100cm) cena přepravního kartonu 109,- Kč.

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad to neprodleně oznámit přepravci.

Faktura a daňový doklad jsou pak přiloženy v označeném balíku.