Přehled DVB-T vysílačů

V Plzeňském a Jihočeském kraji viz tabulka:


Plzeňský kraj

Lokalita

Název vysílače

Kanál

Výkon (kW)

Polarizace

Nadm. Výška (m n m)

Multiplex

Plzeň

Krašov

34

100

H

711

1

48

100

H

 

2

52

100

H

 

3

Vodárna

56

3

H

 

4

38

32

H

 

RS 7

Krkavec

47

5

H

 

RS 8

Košutka

37

1

H

 

RS 1

Domažlice

Vraní Vrch

34

10

H

684

1

48

10

H

684

2

Čerchov

25

6

H

 

4

32

20

H

 

RS 7

Kdyně

Kdyně

48

0,025

H

 

2

34

0,025

H

 

1

Klatovy

Doubrava

44

0,251

H

 

4

23

0,316

H

 

RS 7

Hůrka

49

0,01

H

 

1

48

0,01

H

 

2

Nýrsko

Suchý kámen

34

0,01

H

 

1

48

0,01

H

 

2

Železná Ruda

Rozvodí

34

0,01

H

 

1

48

0,01

H

 

2

Sušice

Svatobor

49

100

H

834

1

48

71

H

834

2

52

100

H

834

3

56

20

H

834

4

Rokycany

ZŠ TGM

34

0,002

V

 

1

52

0,002

V

 

3

Strašice

Obecní úřad

33

0,004

H

 

1

55

0,004

H

 

3

Zbiroh

53

0,01

H

 

1

59

0,01

H

 

3

Holoubkov

Holoubkov

33

0,004

H

 

1

55

0,004

H

 

3

30

0,002

H

 

4

Nemanice

Vranovský vrch

34

0,01

H

 

1

48

0,01

H

 

2

 

Jihočeský kraj

Lokalita

Název vysílače

Kanál

Výkon (kW)

Polarizace

Nadm. Výška (m n m)

Multiplex

České Budějovice

Kleť

49

100

H

 

1

 

 

39

100

H

 

2

 

 

22

100

H

 

3

 

 

25

100

H

 

4

 

 

32

63

H

 

RS 7

 

 

50

10

H

 

RS 8

 

Včelná

29

1

H

 

RS 1

Týn nad Vltavou

Semenec

49

0,01

H

 

1

 

 

39

0,01

H

 

2

Loučovice

Krásné Pole

49

0,01

H

 

1

 

 

39

0,01

H

 

2

Volary

Horní Sněžná

49

0,02

H

 

1

 

 

39

0,02

H

 

2

Zdíkov

Novotných vršek

49

0,01

H

 

1

 

 

39

0,01

H

 

2

Vimperk

Mařský vrch

49

20

H

 

1

 

 

39

20

H

 

2

Prachatice

Vodárna

37

0,02

V

 

RS 10

 

Kreplice

56

0,501

H

 

4

Tábor

Čelkovice

53

0,005

H

 

1

 

 

41

0,005

H

 

2

Lipno

Vítkův kámen

29

0,251

H

 

RS 1a

Jindřichův Hradec

Políkno

54

0,501

H

 

RS 14

Husinec

Na Vrážích

53

0,01

H

 

1

 

 

41

0,01

H

 

2

Dačice

Červený vrch

54

0,1

H

 

RS 14

 

Programy vysílané v jednotlivých multiplexech

 

Multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT Sport

 

Multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, Prima Cool, Barandov

 

Multiplex 3: ČT :D, ČT Art, Prima Love, Prima Zoom, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, Active, Sport 5

 

Multiplex 4: Nova Cinema, Telka, Smíchov, Relax, Rebel, Fanda, Country No. 1

.

 

Programy vysílané v jednotlivých regionálních sítích (RS)

 

RS 1: Óčko, Óčko Expres, Šlágr TV, Noe TV, TV 8, Regionální televize, Kinosvět, Plzeňská 1, TV Fonka, TV Kamík

 

RS 1a: ČT :D, ČT Art, ČT 1HD, ČT 2HD, ČT SportHD, Regionální televize

 

RS 7: ČT :D, ČT Art, ČT 1HD, ČT 2HD, ČT SportHD, Retro music, Kinosvět

 

RS 8: Noe TV, Sport 5, Slovak sport

 

RS 10: ČT :D, ČT Art, ČT 1HD, ČT 2HD, ČT SportHD

 

RS 14: JH TV, TL TV, DATEL

 

Poznámka: u RS né vždy vysílají všechny stanice uvedené v seznamu z každého vysílače                                         (regionnální stanice vysílají pouze z vybraných vysílačů pro danou oblast).